Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hete nagyon faj az egesz...

2 hete nagyon faj az egesz labszaram megallas nelkul. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok.2 hete folyamatosan faj a vadlimtol kezdve a talpamig mindket labam. Nem tudok elmenni orvoshoz mert nem vagyok otthon. Sokat mozgok ugyhogy nemhiszem hogy mozgashiany. Nincs megeroltetve, semmi olyat nem csinaltam amivel megeroltettem volna vagy meghuzodott volna. 1 hete meg csak a bal labamon a bokam fajt de ma mar terdemtol lefele mindket labam faj. Mitol faj vagy mi ez? Van erre valami krem ami segitene?

2017. aug. 5. 00:22
 1/5 A kérdező kommentje:
De egyebkent van olyan idoszak amikor csak a bal labam faj. Vagy a bal, vagy mindketto.
2017. aug. 5. 00:43
 2/5 anonim ***** válasza:
nem a szandálba, papucsban való járás terheli meg ? Valószínű cipőben nem fájna (csak vége lesz ennek a forróságnak)
2017. aug. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy attol faj. Papucsban nem jarok mert itthon az udvarban mezitlab jarkalok. Szandalt se nagyon hasznalok, csak nyaron a fontosabb esemenyeken amikor nem lehet torna cipot felvenni, de meg az is ritkan van.
2017. aug. 5. 00:56
 4/5 anonim ***** válasza:
FORDULJ ORVOSHOZ MIELŐBB!!! Bárhol vagy, mindenhol van orvos, ügyelet stb. NAGYON fontos, hogy orvoshoz menj!
2017. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, holnap megprobalok felkeresni egy orvost es elmegyek nehogy valami nagyobb baj legyen. Nagyon szepen koszonom a valaszokat!
2017. aug. 5. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!