Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért szédülők napok óta...

Miért szédülők napok óta folyamatosan megállás nélkül? A többi lent

Figyelt kérdés

Már kB 5 napja folyamatosan szédülők valamikor erősebb valamikor gyengén de folyamatosan! Tegnap este tv nézés közben elkezdett zsibbadni a bal karom könyöktől lefelé olyan nehéznek érzem a kezemet! S most is érzem kicsit!

Két hete fáj a hasam s voltam tükrözésEn s KiDerült hogy nyombélfekélyem és gyomornyálkahártya gyulladásom van arra kaptam VenTer 1000mg-ost és gyomorsavcsökkentő gyógyszert? Eléggé stresszes vagyok mostanában kicsit félek hogy soha nem gyógyulok már meg mert már 2 hete szenvedek! Segítsetek mit tegyek s vajon mitől lehet eléggé kétségbe vagyok esve!


2015. júl. 27. 11:19
 1/1 anonim válasza:
Nyugodj meg. A szédülésnek több oka is lehet és nem életveszéles mindegyik. Szédülhetsz például alacsony vérnyomástól. Nem tudom szoktad e mérni a vérnyomásod, de talán érdemes lenne napjában töbször is mérni. Szédülhetsz vashiánytól és a kezed is zsibbadhat attól. Érdemes lenne elmenni egy vérvételre és akkor majd kiderül.
2015. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!