Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől csuklok? Valami bajom...

Mitől csuklok? Valami bajom lehet?

Figyelt kérdés

Egy ideje folyton ez van. Nem tudom mióta, pár hónapja talán. Egyszer csak rámjön és nem tudom elállítani. Nem evés után, nem ért hirtelen hideg meleg, csak ülök vagy beszélgetek van hogy egy nap kétszer háromszor, van hogy egyszer de van amikor egyszer sem, viszont már szinte minden nap ez van. Lehet ennek valami oka? A szívem az szokott fájni nem tudom van e köze hozzá, az is gyakran és erősen, de nem akarok orvoshoz menni vele. Vagy esetleg mert be van gyulladva egy ideje a mandulám? (egy éve talán nem megy le, vagy csak rövid időre, de mostmár ha nem vagyok megfázva is gennyes) Komolyra fordulhatott valamelyik azért csuklok? Komolyabban kéne ezeket vennem? A csuklással is tiszta ciki lenne odaállítani. Veletek nem volt ilyesmi?

17/l



2017. aug. 5. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Reflux is lehet, és akkor nem a szíved fáj, hanem a nyelőcsöved vagy a gyomorszájad.

Érdemes volna naplót vezetned arról, hogy mikor mit eszel, és összefüggésbe hozható-e a táplálkozásod a csuklással.

2017. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért a nyelőcsövemet meg a szívemet meg tudom különböztetni :D érzem hogy a szívem sajna..
2017. aug. 5. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Refluxos vagyok. A reflux nálam is csinál olyat, mintha a szívem fájna, vagy nálam gyakoribb a torokfájás és rekedtség. Orvoshoz mindenképpen menjél el, hogy kivizsgálja, mi a baj.
2017. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!