Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy túlműködésem van,...

Pajzsmirigy túlműködésem van, de nem tudni mitől?

Figyelt kérdés

Sok tünetem volt, 1 év alatt sikerült kideríteni, hogy ez a baj.

Voltam pajzsmirigy UH-n, ahol nem láttak benne göböket vagy daganatot, hanem azt mondták, hogy a szerkezete alapján autoimmun gyulladás látható. Később a vérvizsgálat igazolta, túlműködésem van.

Az orvos berendelt hamarabb, felírta a Metothryn nevű tablettát, de azt nem mondta, hogy mi áll a háttérben, csak annyit, hogy ,,egyelőre nem tudni".

Viszont én úgy tudom, hogy ha autoimmun eredetű, akkor Graves-Basedow, nem?



2017. aug. 6. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha te tudod, mond meg az orvosnak, hagy tanuljon.
2017. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
(Ha jobban tudnám, nem kérdeztem volna meg..csak vele nem tudtam eleget beszélni, mert kb. 5 perce volt rám.)
2017. aug. 6. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, odakint meg sorban vártak a betegek. Nem hiszem, hogy lett volna ideje az orvosnak hosszasan kifejteni az álláspontját. Fogadd el, amit mondott, szedjed a gyógyszered, azt ha változás van, menj vissza.
2017. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kicsit indokolatlannak érzem ezt az ellenszenves hozzáállást..tök ártatlan kérdés volt. Nyilván szedni fogom a gyógyszert, csak megnyugodna a lelkem, ha tudnám, miért történt ez az egész.

Úgy gondolom, hogy igenis fontos, hogy tudjam, hogy megis mitől fogytam 10 kilót, miért hullott ki egy csomó hajam, miért nem tudok pihenni és miért lett enyhe szívritmuszavarom. A pajzsmirigytől van, igen, de szerintem mindenkinek jár a bővebb információ. (És ez nem az orvos hibája, nyilván túlterhelt ő is, aznap pedig rohangálós napja volt (mindenkinek can ilyen)..csak gondoltam itt megkérdezem, hátha valaki tudja a választ, biztos vannak itt orvosok is.)

2017. aug. 6. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!