Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valahol megborotválkozom,...

Ha valahol megborotválkozom, akkor ott erősödni fog a szőr?

Figyelt kérdés
Ha ol a combomon lévő szőrt megborotválom sokszor, akkor erősebb, dúsabb, hosszabb és vastagabb lesz s szőr?

2017. aug. 6. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Egyik sem. A borotválástól erősödő szőrzet egy olyan városi legenda/tévhit ami nagyon stabilan tartja magát a köztudatban, mert az emberek elhiszik és terjesztik is. Nemhogy nincs valóságalapja, de tanulmányok bizonyították hogy nem igaz.
2017. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Igen! Saját tapasztalat. Alig volt a lábszáramon pár szőke pihe, elkezdtem borotválni mert már 30 évvel ezelőtt sem volt trendi a szőrös láb. Most ha nem tenném, már olyan volna, mint a dzsungel. Pedig nagyrészt epilátort használok évek óta.


1-es! Városi lengenda? Hát nem. Tanulmányok megállapították? :) Ez jó.

2017. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
*bizonyították? Bocs
2017. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Ne keverd azt hogy a természetes fejlődés során magától erősödik és változik a szőrzeted azzal, hogy a borotválás okolható érte.

A másik pedig hogy a borotválás eleve egy optikai csalódást hoz létre mert a szőr vége elvékonyodik, de ha a tövénél levágod akkor az vastagabbnak fog tűnni a nagyobb átmérő miatt.

2017. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen mindenkinek.
2017. aug. 6. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó, a hajat én is tudtam, mivel a hajhagymák száma nem nő.


De akkor én valami félresikerült egyed vagyok, mert a lábam sokkal szőrösebb lenne. Kár volt elkezdenem akkoriban, bőven kiegyeznék azzal a pár pihével, azóta is bánom. :)


Anyum 71 éves, de egyetlen szőrszál nincs a lábszárán. Genetika gondolom.


Amúgy köszi! Megy a zöld.

2017. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

88%-os! Én felpontoztalak, te meg le? Igaz, én utólag tettem, előbb kellett volna frissítenem, ha látom, tudod mikor.. A jószándékodat pontoztam, hogy kerestél és linkeltél.


Köszi szépen! Ez legyen mára a legnagyobb örömed! ... mondom mára, annyira gonosz nem vagyok, hogy örökre így maradj.

2017. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!