Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez PCOS? vékony vagyok,...

Lehet ez PCOS? vékony vagyok, nagyon fáj menzeszkor a hasam, a menzesz amugy rendszeres. Szőrök jelentek neg a hasamon lassan egy éve, nagyon pattanásos az arcom. Tobb tünet nincs

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 10:55
 1/4 anonim válasza:
A PCOS betegek rendszerint elhízottak, cukorbetegek és olyan helyen szőrösödnek, ahol általában a férfiak, tehát az arcon, lábakon, háton stb. A hason nőknek is lehet szőrük, ami nem kóros. Ha rendszeres a menzesz, még inkább valószínűtlen a PCOS. A kérdést egyértelműen egy nőgyógyászati vizittel lehet eldönteni, ott csinálnak ultrahangot és vérvizsgálatot, és ennek alapján javasolnak megoldást.
2016. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem pcos, leginkabb szerintem szimplan aa kamaszkor, persze egy nogyogyaszati vizsgalat nem art. En erre fogamzasgatlot kaptam, mondjuk en mar 18 eves vagyok, te nem tudom mennyi. A hasan amugy mindenkinek van szor, csak van akinek jobban latszik, mert sotetebb.
2016. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet pcos ès IR. Vékonyan is fennálhatnak ezek a betegségek. Az utolsó àltal írt fogamzásgátlóval való "kezelés" a lehető legrosszabb. Ami csak elfedi a problémàt ès hosszú távon baromi nagy bajt csinál. Vannak erre szakosodott klinikák, csinàlnak cukorterhelèses vizsgàlatot valamint hormonokat néznek a ciklus adott napján. Keress fel egy ilyet, megéri.
2017. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

En is az vagyok a 42 kilommal ;) de tavaly augban 36 is voltam. A legtobb eddig 52 kg volt az is meg 14 evesen. Nem csak elhizottakat erinthet ez a betegseg. A kifejezetten sovany noket is.

20L

2017. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!