Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 napos láz két héten belül?

1 napos láz két héten belül?

Figyelt kérdés
Sziasztok, éjfél van és én éppen sírok hogy mi van ha meghalok. Nem kamu konyorgom ne irjatok ilyet. 2 heten belul ez a masodik olyan lázam ami egy napig tartott, nagyon faradt vagyok, gyenge, depresszios. A mult havi menszeszem elmaradt, valamint van egy gyanus anyajegyem is aminek egyre furcsabb a formaja. Egesz nap rosszul voltam, gyenge hanyinger, szedules. Most bepanikoltam hogy lehet ezek rákra utaló jelek. Kerlek valaki segitseg! A rakot megelozo lázak elmulhatnak egy nap alatt?

2017. aug. 6. 23:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Amugy 17 éves vagyok, lány.
2017. aug. 6. 23:56
 2/2 anonim ***** válasza:

Na jó, először is ne pánikolj. Nem vagy rákos.


A nagy meleg is okozhatta a lázat, meg a havid kimaradását. Talán el kéne menni dokihoz, ha ennyire rosszul vagy, de tuti, hogy nem rák.

2017. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!