Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden napos hanyinger,...

Minden napos hanyinger, haspuffadas, de mitol?

Figyelt kérdés

Mar kb. 1 hete minden nap de úgy egész nap hanyingerem van, felvagyok puffadva, ha eszek ha nem, a koldok tajon elegge erzekeny a hasam, mar arra gondoltam hogy nem e vakbel gyulladasom van, de az volt mar a csaladban es igen csak nagy fajdalommal jart... mondjuk egy kicsit panikbeteg is vagyok,gyogyszereket nem szedek, csak gyogynovenyes vitaminokat, terhes nem vagyok, csinaltam tesztet a biztonság kedveert

Elmenjek ezzel az orvoshoz?

Koszonom elore is a valaszokat

21/L


2017. febr. 28. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyomorsav túltengésed lehet.A stressz is közrejátszik,sajnos.Ki kell tapasztalnod,hogy milyen ételek elfogyasztása után puffadsz.Lisztet,cukros,hüvelyes dolgokat kerülnöd kell mindenképpen.
2017. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, ha eszek, ha nem akkor is felvagyok puffadva, vagy legalabb is hányingerem van

Ja es allandoan almos vagyok

2017. febr. 28. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2017. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha eszel akkor azért puffadsz mert nem eszel eleget vagy éppen túleszed magad vagy olyat eszel ami nem tetszik a beleidnek.

Ha nem eszel sokáig ,de már éhes vagy akkor meg azért puffadsz mert sok lesz a gyomorsavad.

2017. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Viszont vettem be probiotikumot mintha attol jobb lenne mar
2017. febr. 28. 15:28
 6/6 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez a bajom !! Esténként aludni alig tudok gyömbér teát iszok este és jobb az segít!!! Hétfőn megyek orvoshoz ! Te voltál orvosnál?

18/L

2017. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!