Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a honaljamban csomót érzek...

Ha a honaljamban csomót érzek ha leteszem a kezemet (de csak nagyon enyhén) elkezdtem szedni a fogazmasgatlot es abbahagytam mert nem birtam es most is verzek. Lehetseges hogy nyirokcsomom be van duzzadva?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell mindig a legrosszabbra gondolni, de ugyan úgy igaz fordítva is! Ne vedd félvállról, hogy biztos csak...

Természetesen lehetséges, az is hogy elmúlik, de ha valaki ezt mondja ismeretlenül, vakon itt, akkor elhiszed és megnyugszol?

Menj el orvoshoz, nézze meg és majd ő diagnosztizál. Ha azt mondja, hogy minden rendben, akkor te is megnyugszol. Ellenkező esetben pedig időben elmenni mindig hasznos

2017. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!