Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez újra? Érdemes...

Mi lehet ez újra? Érdemes lenne orvoshoz fordulni vele?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban volt orrsövény műtétem, a jobb orrlyukamat műtötték. Rendbe jött, tudok levegőt venni raja. Viszont már egy nagyon jó ideje a jobb orrlyukamon egyszerűen nem kapok levegőt. Eléggé zavaró, és amikor megnéztem egy vaku segítségével távolról, egy nem is tudom milyen elzáródást vettem észre, ilyen kis rózsaszín szőlőszem nagyságú akármit. [link] Ehhez hasonló, bár nem hiszem, hogy az orvos ne vette volna észre, ha orrsövény ferdülés lett volna. Lehetséges ez? Vagy mi lehet? Tudni kell, hogy elég sok mindenre vagyok allergiás, Avamys orrsprayt is fújom minden nap reggel egyszer. Ez a valami néha visszahúzódik, akkor jobb, de általában dugulást okoz, kifújni nem tudom. Aki sejti, hogy mi lehet, vagy volt hasonló problémája, kérem segítsen. Köszönöm!

#egészség #nyár #orrsövény #műtét. kórház
2017. aug. 11. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet allergia,orrmandula nagyobbodás
2017. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!