Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért szédülök és félek attól...

Alexics15 kérdése:

Miért szédülök és félek attól hogy rosszul leszek és meghalok?

Figyelt kérdés
Szóval minden reggel nincs kedvem felkelni egész nap aludnék. Ha felkelek vagy felállok akkor nagyon szédülök olyan mintha kidőlnének a szemeim és mindenem fáj. Voltam Laborba Kiválóak a Laboreredményeim. Érzelmileg padlón vagyok elvesztettem mindkét kutyámat most nyáron. Állandóan sírok. Nem merek emberek közé menni mert attól félek elájulok. Egyszerűen mindentől félek néha azt érzem hogy van valami bajom. Rengetgszer van dühkitörésem. Esténként félekefeküdni mert attól félek meghalok. Esténként renegek félek hevesen ver a szívem. Abba hagytam a hobbiimat mert egyszerűe nincs kedvem hozz és attól félek rosszul leszek. Rengeteg bántást kapok a nagyszüleimtől. Rengetegen tartanak lúzernek lehet hogy igazuk van. Szerintetek mi a bajom?

#érzelmileg padlón
2017. aug. 12. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mert depressziós vagy illetve pánik rohamaid lehetnek
2017. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam. Hogy tudnék kijönni belőle. Miért látom minden dologban a negatívumot ? Miért van halálfélelmem ha egyedül vagyok itthon ?
2017. aug. 12. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyél sok gyümölcsöt és fáraszd le magad mondjuk testmozgással otthoni edzlssel.Ettöl jobban fogsz aludni,és egyre jobban leszel.Orbáncfű tea vagy oldat ivása is javít a helyzeteden
2017. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De akkor ez mind lelki eredetű ez az egész igaz ? Szoktam kosarazni de amióta elpusztultak a kutyáim nem kosarazok és nem merek mert állandóan rosszul érzem magam. Attól félek hogy rosszul leszek. Hogy
2017. aug. 12. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!