Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kívülről mintha be lenne...

Kívülről mintha be lenne kicsit dagadva a torkom. Nem kapok rendesen levegőt. Mi ez?

Figyelt kérdés
Furcsán kapok csak levegőt az orromon és a torkomon keresztül is. Kívülről mintha lenne valami ott középen annál a valaminél (nem tudom mi a neve) Mintha nagyobb lenne, lenne rajta valami. Ja, és mintha az állam alatti jobb oldali rész nagyobb lenne mint a bal. Vagyis mintha lenne ott valami daganat(remélem nem) Nagyon félek. Nem is tudok rendesen nyelni. Tudok nyelni, de tudom, hogy van valami ami miatt nem olyan mint régen. Sokszor ilyen fura hangok jönnek fel a torkomból. És van amikor égni is szokott. Most fogunk időpontot kérni orvoshoz (1éve tart) de addig is nem tudna valaki valamit mondani. Mert amikor megtapintottam a nyakamnál azt a megnagyobodott valamit nagyon megilyedtem. Képet nem tudom, hogy kell csatolni.

2017. aug. 13. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak tippelni lehet. Nyálmirigy gyulladás? Allergia? Nyirokmirigy duzzanat? Ehhez tényleg orvos kell.
2017. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én még pajzsmirigy megnagyobbodásra gondoltam. Mert suliidőbe is volt ez a panaszom meg mindig, de nem 3rz3keltem. Ami azért fura. Nem? De rák nem lehet, ugye?
2017. aug. 13. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:

A képet tedd fel a Képfeltöltés oldalra és a linket másold be ide.

Mit látsz ha a torkodba nézel?Nehéz levegővétel lehet nagy manduláktól,túl nagy nyelvcsap miatt,de gégétől is.Oda csak az orvos tud lenézni,gégetükörrel.

2017. aug. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem gégétől van. Egyszer már háziorvos megnézte e tokrkomat de nem láttot semmi. Persze a gégémig nem nézett le meg ilyenek. Csak ott fent nem látott semmit. De nagyon félek, hogy rák ilyenek.
2017. aug. 14. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,valószínű a gégédnél van gyulladás.Meg kéne nézetni minél előbb,hogy megnyugodjál.A gégészetre menj,csak ott tudnak tükörrel lenézni a gégédbe.Nekem többször is tükrözték már.Nem kellemes,de kibírható.Fél perc,ha nem öklendezel.De lehet,hogy garatodban van valami probléma,a háziorvos nem tudja rendesen megnézni,nekem a tüszős mandulagyulladást sem vette észre,azóta megyek a gégészetre,ha baj van a torkommal.Csatolj képet a torkodról.
2017. aug. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen a torkom,ennél soha sem szebb:

[link]

2017. aug. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Általávan nekem is olyan szokott lenni. Amúgy jövő héten kérünk időpontot fül-orr-gégére. Remélem hamar fogunk kapni. Remélem tényleg csak gyulladás. Nem olyan komoly. Mert eléggé hipochonfer tudok lenni. Okés, amint rájöttem hogy kell küldök képet! :)
2017. aug. 16. 06:54
 8/8 anonim ***** válasza:

A Képfeltöltés oldalra feltöltöd a képet és bemásolod ide a linket. Egyszerű! Az én képemnél ott van felül a "Feltöltés"

Próbáld ott feltölteni a képet.

2017. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!