Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes vagyok és esténként...

22hetes vagyok és esténként nagyon szokott fájni a hasam alja. Olyan, mintha egy nagy kő lenne a hasamba, és nyomodna ki. Kivűlről nem látni. és kemény is. Mitől lehet? A baba mozog rendesen. Baj van?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlterheltsé?A méhed tágulása felfázás.De ha szeretnél biztosat tudni menj el az orvoshoz.
2009. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem keményedsz, ez a méh összehúzási folyamata, ami segít majd szülésnél, de most nem jó, erre szoktak manéziumot felírni, nekem MagneB6-ot írt fel a doki!

Illetve volt nekem is olyan amikor nem az egész hasam keményedett, csak egy-egy helyen, nekem arra is magnéziumot mondott a doki!

2009. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is keményedés. Magnéziumot szedj rá, persze azért kérdezd meg a dokidat is erről! Boldog babavárást!

39 hetes km

2009. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Görcsölsz, valószínűleg a fáradságtól és a terheléstől. Nyugi, nem lesz semmi baj, kezdj el még ma magnéziumot szedni és mihamarabb menj orvoshoz, aki megnézi a méhszáj állapotát, mert a görcsöktől (keményedéstől) könnyen kinyílhat és akkor napközben is light-os üzemmódba kell helyezned magad:) Szóval magnézium és méhszájvizsgálat!

32 hetes + 22 hós

2009. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!