Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaphattam a HIV-et?

Elkaphattam a HIV-et?

Figyelt kérdés
Már bejelentkeztem szűrésre, de érdekelne, hogy mennyi a dolognak az esélye. Már háromszor is voltam egy jelenleg itt élő, itt dolgozó francia fiúval. Gumit használtunk vaginális közösüléshez. Orálishoz nem, de nem engedtem, hogy a számba élvezzen meg semmi. Teljesen megértő volt és sosem kellett a gumihúzásért sem szólnom, mindig magától vette elő, bár nálam is volt. Ugye előtte Franciaországban élt, ahol jóval több a fertőzött, mint itthon és jobban terjed heteroszex úton is. Van okom aggódni? Lehet előtte kellett volna elmenjünk szűrésre, de mostmár mindegy.

2017. aug. 15. 10:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy most szűrtek nemibetegségekre nőgyógyászat keretében (szifilisz, chlamydia, gonorrhea, hpv). Az negatív lett. Már csak erre a HIV tesztelésre várok.
2017. aug. 15. 10:39
 2/9 anonim ***** válasza:
ha mindig felhúzta a gumit, és nem szakadt ki, akkor nem kaptad el, ez a lényege a guminak.. véd a nemi betegségekkel szemben is. orális úton meg nem terjed a HIV. amúgy csak azért, mert ő Franciaországban lakik, miért lenne fertőzött? ha mindig magától felhúzza a gumit, akkor ott sem kapta el, akármennyi nőt megdöntött. de ha ennyire félsz a nemi betegségektől (okkal), akkor ne feküdj össze felelőtlenül mindenkivel, csak akiben megbízol... amúgy majd a szűrés többet tud mondani, mint itt bárki. nem ismerjük a partnered.
2017. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem mindenkivel fekszem össze, csak megkedveltem.
2017. aug. 15. 10:45
 4/9 anonim ***** válasza:
jó, de ennyi erővel bárkivel fekszel le, rögtön izgulni fogsz, hogy AIDS-es lettél? ez már beteges. vagy ő olyan életmódot él, ami arra enged következtetni, hogy fertőzött?
2017. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát 35 éves és szerintem relatív sok nővel volt. Azt mondta, hogy kb. 50-nel. Ha 18 éves korában kezdte, hát 17 év alatt szerintem sok 50 nő. Persze egy nagyon jó kiállású, intelligens fiúról van szó. Azt mondta, hogy alap dolog nála a gumi, dehát az ember akkor is elgondolkodik. Én itt vagyok 34 éves nő és kb 7 férfivel voltam életemben, ahhoz képest sok az 50 nő.
2017. aug. 15. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:
persze, az 50 rengeteg még egy életre is. de ha tényleg alap nála a gumi, akkor nincs gond.
2017. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekes, amit írsz, mindenhol azt olvasni ugyanis, hogy terjed orálisan is.Pláne, ha sperma kerül a hölgy szájába. De tényleg nem tudom igazából.
2017. aug. 15. 11:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a sperma a gond, az előváladék is.
2017. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah ilyen alapon, akkor bevonulhatok egy zárdába és soha senkihez hozzá sem érek. Egy esetben próbáltam használni óvszert orálishoz, még a legelső párommal. Totál kibuktam az ízétől, meg a párom sem érzett szinte semmit. Szörnyű volt. 2 éve voltunk az utolsó barátommal HIV szűrésen, akkor negatív volt. Azóta két fiúval voltam, hasonló körülmények között. Minimálisra próbálom a kockázatot venni, próbálok biztonságos szexre törekedni, de ilyen alapon tényleg semmit ne csináljak... Hm
2017. aug. 15. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!