Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem javúl szerintem a hallójár...

Nem javúl szerintem a hallójárat/külsőfüll gyulladásom, várjak és szedjem az antibiotikumot, füllcseppezzek vagy menjek orvoshoz vissza?

Figyelt kérdés

Tudom itt senki se orvos, de vélemény tapasztalat érdekel. Orvoshoz jutni manapság elég nehézkes.

Tgk vezető vagyok,klíma és elektromos ablak nincs, csak tető szellőző és sima tekerős ablak az autóban. Csütörtök péntek 35-40 fok volt. Ha nem húztam le az ablakot fulladtam meg az autóban lehúztam kaptam olyan huzatot,hogy péntek estére fájt a bal fülem meg az arcom, fogam. Na majd reggelre elmúlik gondoltam, reggel jobb is volt, de volt egy jókis családi veszekedés felidegesítettem magam, ledőltem egy kicsit arra ébredtem,hogy eléggé fáj fül arc íny. Goo az ügyeletre: azt haggyuk inkább milyen alaposak ott.

LÉNYEG! Doki megnézett vérbő torok vérbő hallójárat írt antibiotikumot (xorimaxot2x1) és füllcseppet (ottogutta borica - 70%os borszesz). Nagyon fegyelmezetten szedtem a gyógyszert fülcseppeztem eddig. Ma bevettem a 6odik gyógyszert reggel. Eddig nem nagyon mozdúltam ki, ma elmentem meleg napos időben vásárolni ami 2km gyaloglással járt. Nos közben kb úgy fájt mindenem mint szombaton bár a fülem nem csak fáj tompán hallok és feszűl benne valami (gondolom a genny). A fülcsepp igazából füllfolyásra lenne de nekem nincs olyanom. Azt írja füllcsepp használata után a felesleget kifolyatni vattát tenni a füllbe amit ha átázott cserélni kell, de nincs minek átáztatnia.

Mára az antibiotikum hatásából egy gyenge hasmenés észlelhető csak (erős inger, kevés produktum ami senem lágy senem kemény)

Mellékhatások közt nem olvastam,de néha rámtör erős viszketés felkarok alkarok mellkas környékén. Antibiotikumtól lenne?

Lehet sok felesleges dolgot írok,de ki tudja minek van jelentőssége.



2017. aug. 15. 17:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!