Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szenved valaki Behcet kórban/s...

Szenved valaki Behcet kórban/szindrómában? Úgy tudom 60-70 fő Mo-n. Hol derült ki, milyen vizsgálatokkal, ki kezel és mivel?

Figyelt kérdés
Szeretném felvenni a kapcsolatot. Engem Crohn-osként kezeltek, ORFI-ban felmerült a Behcet, de nem végzik a HLA-B51 vizsgálatot. 3 éve vizsgálnak.
2017. aug. 16. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Aktuális még a kérdés?
2018. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Bár azóta várandós lettem és meg is szültem. Tünetmentes vagyok jelenleg. 33 éves. Így - egyelőre - nem feküdtem be az ORFI-ba, hogy beállítsák az immungyengítő szert,
2018. okt. 16. 03:14
 3/4 anonim ***** válasza:
És mióta vagy tünetmentes? Nálam már négy éve diagnosztizáltak, aztán azt mondták inkább crhon, és most Dr. Szappanos Ágnes kezel az orfiban, bár egyelőre nem kaptam kezelést, egyéb okok miatt. Te kihez jársz?
2018. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam privát üzit itt. Saját mappádban megtalálod az üzik között.
2018. dec. 6. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!