Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ilyen szélsőséges...

Mitől lehet ilyen szélsőséges irracionális viselkedés?

Figyelt kérdés
Van, hogy hirtelen stressz , veszekedés hatására teljesen megváltozok. Elvesztem az egész kontrollt magam felett. Nem gondolok senkire és semmi következményre, egyszerűen kifordulok önmagamból és ködös tudatállapotban üvöltözök és mondok ki olyan dolgokat amit egyáltalán nem gondolok komolyan. Van hogy tettlegességig fajul, de ritkán. Kis idő elteltével viszont úgy emlékszem vissza, mintha megszállt volbaz valami, mert én nem ilyen vagyok és nem rám váll egyáltalán. A kimondott szavak se semmi. És győzök mentegetozni, de senki nem hiszi el, hogy nem tudatos amit teszek. Légyszi ne szóljatok meg , nem vagyok idegbeteg. Hová forduljak ezzel a problémával , hogy komolyan vegyenek? Nagyon szégyellek errolt beszélni. Egyébként egy szerény, szeretetre és békére vágyó a legynek se ártó lány vagyok. 25/l
2017. aug. 17. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos magamra ismertem a problémák alapján. Hosszú távú lelki és egészségügyi probléma miatt néha én is teljesen kifordulok magamból, amit egyedül már nem tudok kezelni, ezért ősztől pszichológushoz fogok járni. Muszáj lesz, beismerem és tisztában vagyok vele, hogy egyedül képtelen vagyok feldolgozni azt, ami a fejemben van, szóval neked is ezt ajánlom, egy próbát megér.


Ha gondolod, írhatsz, jó hallgatóság vagyok, és átérzem a helyzeted.

2017. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szállt meg semmi, és idegbeteg vagy, de nem a szó legrosszabb értelmében. Az ingerlékenység, ellenséges magatartás, ordibálás a belső feszültség jele, ami lehet szorongástól, depressziótól is. Pszichológushoz kell fordulni. Addig kiválóan levezetheted a feszkót valamilyen aktív sporttal, vagy fárasztó fizikai munkával, illetve utána relaxálással.
2017. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!