Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkoholista viselkedés cukorbe...

Alkoholista viselkedés cukorbetegnél?

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem valaki, hogy egy rokona cukorbeteg, és sokszor úgy viselkedik mint egy alkoholista, ezért már hozzászokott a részegekhez. Van ilyen?
2014. márc. 30. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Ha nem kezelik súlyosbodhat az állapota.

Összeeshet az utcán, megtántorodik keton szagú a lehellete stb.

2014. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen akkor van,ha valaki nem megfelelően adagolja az inzulint (túl sokat ad),emellett nem eszik,esetleg fokozott fizikai megterhelést végez és leesik a vércukorszintje.
2014. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem értem, mt takar az hogy úgy viselkedik mint egy alkoholista. Miért egy alkoholista hogy viselkedik? Mert szerintem az hogy valaki rosszul lesz, vagy rohama van vagy ilyesmi, sehogy sem hasonlítható össze egy részeg emberrel. Sajnos tapasztalatból mondom, leglaábbis a részeg oldalt.
2014. márc. 30. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Leeső vércukornál úgy néz ki az ember, mintha részeg lenne.
2014. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de miket csinál?
2014. márc. 30. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Szédül,bizonytalan a mozgása,a lehelete acetonos,ami olyan,mint az alkohol szaga,elveszti az eszméletét.
2014. márc. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szédül, félrebeszél, ténfereg, nem tud megállni a lábán, zavaros a tekintete.
2014. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2014. márc. 31. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!