Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lassan egy hete köhögök...

Lassan egy hete köhögök leginkább esténként mitől lehet? Mikor kell orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Főleg esténként kezdek alvás előtt ez a kezdeteknél csak este volt aztán mostanába nappal is köhögök utóbbi két napba este is felkeltem köhögni nincs másbajom csak este a nagy köhögés miatt elkezd folyni az orrom se nem vészes úgy érzem mint ha lenne valami a tüdömbe de nem szakad fel semmi csak max a torkomból ami lefele csurog váladék de abból is minimális napi max 2 köpés (fehérszínű) vettembe már köptetöt semmi. Vettem be száraz köhögés ellenit az sem. Voltam multhêten futni és ahigy szoktam le zuhyanoztam hideg vízzel és lehet amiatt mitől lehet?mikor kell orvoshoz fordulni?
2017. aug. 17. 21:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!