Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a mellkasom közepe,...

Fáj a mellkasom közepe, időnként, rendszertelenül, de talán esténként sűrűbben, szúrni szokott a szívem tájékán leginkább alatta, ilyenkor kis levegőt veszek mert a nagynál jobban szúr, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sokszor látom hogy az idegeskedés, stressz okozhat ilyet, de ha ez ettől lenne akkor miért van az hogy reggel mikor felkelek 1 x már volt hogy úgy keltem fel hogy lüktet a szívem alatti részen a bőr! Nem hinném hogy a szívem lenne mert tegnap olyan élethelyzetbe kerültem hogy kicsit beittam és energiaitalt ittam asszem jagermeister-ral, nem szoktam inni csak nagyon ritkán, és ezek után legyalogoltam 10 kilométert, szóval ha a szívem lenne akkor gondolom össze kellett volna essek vagy nem tudom, ekg-n voltam már vagy 2 x teljesen rendben volt mind a 2, egyébként dohányzom is, köhögéskor is érzem hogy fáj a mellkasom és jön is fel slájm, fogalmam sincs mi lehet a gond mert nehéz mindent figyelembe véve körülírni a problémát, de olyan ez hogy pl a mellkasomnál a bőröm ha összenyomom mint ha pattanás lenne ott akkor fáj és szóval olyan mintha a bőröm fájna vagy kisugárzik oda nem tudom de ha nyomom a szegycsontot akkor még jobban fáj, nem tudok nyugodtan lefeküdni a nélkül hogy ne aggódnák hogy ha a bal oldalamra fekszek szúrni fog, feszültségre gyanakszom a frontint kiírták de létezhet az hogy ha felkelek akkor is tudat alatt van idegesség, úgymond álmomban? Munkahelyváltás van folyamatban felvettek egy helyre és munkásszállóra kell mennyek pestre, meg 100 kg felett vagyok, anyagi helyzet a béka segge alatt, nem vettem észre hogy hatalmas változás történt volna amikor bevettem a frontint, vagy ez is csak akkor hat ha rendszeresen szedem? Köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 5. 09:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni légszomj is elő szokott fordulni, nem intenzív de úgy érzem hogy ez az a légszomj, nehézkesebben veszem a levegőt de nem intenzívem csak enyhén de ez is jelentkezett
2015. márc. 5. 09:42
 2/6 A kérdező kommentje:
zsibbadás is gyakrabban előfordul mint régebben, viszont a hasmenés az rendszeres, nem tudom hogy mitől
2015. márc. 5. 09:51
 3/6 Hóvirágszál ***** válasza:

nos mindez már nagyon súlyos problémát jelez, ajánlom AZONNAL menj el a háziorvosodhoz!!!

egy teljes kivizsgálásra van szükség nálad, itt nem lehet találgatni, hogy mi lehet


és még egy kérdésem van csupán: élni vagy meghalni akarsz?


ha élni akkor sürgősen hagyd abba a dohányzást, kezdjél sportolni és megfelelően étkezni (gyors kaják a süllyesztőbe)!


minden jót kívánok

2015. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ha lesz elég erőm hozzá (remélem), itt az ideje változtatnom az életemen!
2015. márc. 6. 07:33
 5/6 A kérdező kommentje:
háziorvosnál voltam, többször is 2x ekg-t néztek mind a 2x teljesen rendben volt, tüdőszűrőn is voltam már az is negatív lett
2015. márc. 6. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ekg-m nekem is teljesen rendben volt.Viszont én az ekg-n elmondtam,a Doktornak a tüneteimet,ami szinte ugyan az mint a tied.

Voltam szív ultrahangon és ott már semmi nem volt rendben.

2015. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!