Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a bőrömön? (kép lent)

Mi lehet ez a bőrömön? (kép lent)

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta tapasztalom ezt, de mostanra jutottam el odáig, hogy utánajárjak mi a franc ez.

Kép: [link]

Tapasztalataim szerint ha nem borotválkozok napokig, vagy egy héten csak 1x, akkor szokott ez kijönni. És nem tudom mi a franctól van. Ha bekenem testápolóval egy időre elmúlik, de másnap újra előjön. Néhány napig tart, kb. míg meg nem nő az arcszőrzetem. Van, amikor ettől több is van. Pikkelysömörre gyanakodtam, de az nem teljesen így néz ki.


2017. aug. 23. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom az arcszőrzetedet nem bírja a bőröd ezért ezesetben hámlik vagy valami hasonló. Szerintem keress fel egy bőrgyógyászt aki el tudja mondani mi ez és mit kezdj vele ha zavar.
2017. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megvan a betegséged: [link]
2017. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!