Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj ennyire borzalmasa...

Mitől fáj ennyire borzalmasa a fejem?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a fejem..

A halántékom, a szemem, a homlokom és a tarkóm felett. A tarkomnál még égett meg bizsergett is úgy fájt, aztán vettem egy forró fürdőt és jobb lett tegnap este.. Ha elalszom akkor jó, de reggelre visszatér. A szememet masszírozom, meg a halántékom is, attól jobb. Tegnap 6 szem gyógyszert vettem be. Kedden hánytam is. Ez migrén?



2017. aug. 24. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég vizet iszol nap közben? Sokaknak attól van migrénjük, hogy ki vannak száradva.
2017. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, iszom.
2017. aug. 24. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet az oka nagy stressz, időjárás változás, de lehet esetleg homloküreg gyulladás , ami máshová is átsugárzik. Én elmennék a háziorvoshoz és kérném, hogy küldjön el egy röntgenre.
2017. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És egy röntgen ebben az esetben mit mutatna ki? Semmit.
2017. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A röntgen a gyulladást kimutatja (akár arcüreg gyulladás, akár homloküreg gyulladás). Ha valaki nem ért hozzá, akkor ne írjon hozzászólást, kedves utolsó.

HA semmilyen elváltozást nem mutat az esetedben a röntgenfelvétel, akkor elküldenek agykoponya CT-re. Röntgenvizsgálatot CT nem előz meg, mindig a valószínűbb diagnózist zárják ki előbb.

2017. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!