Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha hosszú távon...

Mit tegyek ha hosszú távon fáj a fejem?

Figyelt kérdés
Nyaralni voltam Görögországban és amióta hazajöttem enyhén fáj a fejem és a nyakam is olyan mintha el lenne aludva pedig nem hiszem hogy elaludtam és kicsit félek hogy baj van velem. Kérlek segítsetek :/

2017. aug. 9. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor jöttél haza?

Ha mozgatod a fejed akkor oldalra vagy fel-le mozgatás közben fáj?

2017. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

-Előző héten csütörtökön jöttem haza és azóta hol fáj hol nem.

-Harom ha csak úgy egy helyben ülök akkor is fáj a fejem meg a nyakam de inkább akkor ha oldalra forditom

2017. aug. 10. 15:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem harmat akartam írni hanem azt hogy hát
2017. aug. 10. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Három dolog jut eszeme.Nem tudom mivel utaztál, de ha kocsival-busszal, a sok ülés, egyoldalú fejtartás, nem pihentetted a nyakad hoszzú ideig, egyfele forgatva néztél ki az ablakon sokat, stb okok miatt a nyakizmaid fájnak. Tornáztatni kellene. Másik hogy sokat voltál napon, kicsit napszúrást kaptál. Harmadik hogy a hőségben nem ittál eleget, nem ettél elég sós ételt, felborult a só-víz háztartása a szervezetednek.Utóbbi korrigálható, ha rengeteget iszol, eszel sós kajákat, sós ropit. De erre kórházban infúziót is adnak.De ha nem múlik, mindenképpen orvoshoz.
2017. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

-Lehet igazad van ezzel a sok üléssel mert 18 óra volt az út de az már csak elmúlt volna több mint egy hét alatt.

-Gorogorszagban megszúrt a nap de szerintem az sem tartana ennyi ideig

-Nem hiszem hogy felborult volna ez a so-viz egyensúly mert rendesen iszom és eszem is

Esetleg valami más ötlet?

2017. aug. 11. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok mást, hülyeséget meg nem akarok írni. Nem vagyok orvos, de tényleg menj el orvoshoz.

Egyszer nekem volt egy hétig borzasztó fejfájásom, mintha áram csapna a fejembe, ami szétáramlik.Elmentem sürgősségire, mert majd megbolondultam, adtak rá fájdalomcsillapítót! 1 hétig szedtem, mert nagyon fájt.

Közben előjegyzésem volt fogorvoshoz, elmentem, ki kellett húzni 1 fogamat. És a foghúzás után a fejfájásom egy csapásra elmúlt! Szóval nem kell legrosszabbra gondolni, de bármitől lehet.

2017. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben el fogok menni :) köszönöm a megnyugtatast :)
2017. aug. 12. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!