Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez felfázás? Még nem voltam...

Ez felfázás? Még nem voltam felfázva!

Figyelt kérdés

Vagy 2 napja állandóan vécére járkálok, pedig olyan sokat nem is iszok. Ha megyek is, kevés pisi jön ki, és úgy érzem, van még bennem, de nem jön. Aztán míg megint nem kell, addig meg ilyen "mindjárt bepisilek" érzésem van. Éjszakai is van hogy 2-3-szor felkelek, bár mostanában nem alszok olyan jól. Fáj az alhasam kicsiz, de eddig betudtam arra hogy lehet meg fog jönni. Nem vagyok terhes, mindig védekeztem. A héten ültem kint, hideg kövön.Most sós vizes fürdőre készülök, hátha segít.

15/l


2017. aug. 26. 18:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem mehetek, anya nem engedné.
2017. aug. 26. 18:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a tünetek alapján felfázás. Legközelebb figyelj arra, hogy ne ülj le, ha hideg a talaj.
2017. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felfázás = bakteriális húgyúti fertőzés.

Meleg sós ülőfürdő jó ötlet, és próbálj venni valahol tőzegáfonya készítményt, legjobb lenne patikában kérned valamit felfázásos jellegű panaszokra. De ha nem használ, MUSZÁJ orvoshoz jutnod, mert akkor antibiotikum kell. Különben komoly bajod lehet!

2017. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!