Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet vakbelgyulladas?...

Ez lehet vakbelgyulladas? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Ma ragoztam es ereztem hogy belemegy egy hajszal szoval kiteptem amit tudtam aztan kikoptem a ragot. Kicsit csiklandoz a torkom. A hasamat az elobb megnyomtam, lennt nem faj viszont a koldokom korul kicsit igen de szerintem azert mert tul erosen nyomtam meg. Illetve most meg is van szoval attol is lehet, plusz egy mutet miatt kb 1 honapja szedek antibiotikumot, par napja hagytam abba. Illetve az ultrahang kimutatja a vakbelgyulladast? Lehet hajszaltol vakbelgyulladas? Es ha lehet mennyi ido mire "begyullad"? Koszonom a valaszokat.

2017. aug. 27. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beképzeled, de menj el orvoshoz, hogy 100%-ban megnyugodj. Nekem nem mutatta ki az ultrahang csak a vérvétel. Ha begyullad, akkor minél előbb menni kell, mert 1-2 nap alatt olyan nagy mértékben tud súlyosodni, hogy belehalhatsz.
2017. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs vakbélgyulladásod. Ennyi idő alatt ki sem alakulna. Hipochonder vagy. Ha vakbélgyulladásod lenne, már nem itt írogatnál, mert őrült fájdalommal jár. Ha a rágóba ragadt a hajszál, akkor hogy kerül a beledbe?
2017. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha vakbélgyulladásod lenne, üvöltenél a fájdalomtól. Ezt csak beképzeled magadnak, és egy hajszáltól amúgy se tud begyulladni.
2017. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!