Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülfájás? ( Tobbi lent 5)

Fülfájás? ( Tobbi lent 5)

Figyelt kérdés
Na szóval nekem minden évben begyullad a fulem ,es ezen a nyaron ma egyszer bevolt gyulladva de ez mar kb 1 honapja. Mult heten voltunk balatonon , de most faj a fulem ha rágok. Anyaeknak nem akarok szolni mert mondtak h rakjunk be fuldugot de nem akartam.felek hogy nagyon be fog gyulladni . Eséjes hogy meggyogyul magatol?
2017. júl. 31. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha hajlamos vagy rá, valószínű, hogy újra és újra előjön.

Vegyél havasi kövirózsa cseppet. Minden nap kétszer három csepp és pár napon belül már nem is fog fájni.

2017. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A kövirózsa is jó, de ha nem javul, nincs mese, irány az orvos! Én hallottam már olyanról is, akinek ilyen visszatérő fülgyulladása volt, hogy allergiától gyulladt neki folyton be május táján a két füle, nála az allergia kezelése megoldotta azt a problémát is. Ha visszatérő probléma esetleg érdemes lehet erre is rákérdezni dokinál, vagy esetleg egy fogászatot megejteni, vagy góckutatást, nincs-e véletlen valami amiről visszagyulladhat.
2017. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na mostmar elmult vegre kezelés nélkül de koszike a valaszokat
2017. aug. 4. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!