Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kiszakadt gerincsérvvel...

Kiszakadt gerincsérvvel műtöttek már több, mint egy éve. Azóta voltam rehabilitáción, nem hanyagoltam el. (? )

Figyelt kérdés

Utána sem javult, visszamentem, elküldtek festéses MR-n, lumazsák deformált, nyomja az ideggyököt, újabb műtét nem szükséges, idegsebész általi diagnózis végleges állapot. Most valamilyen rossz mozdulattól, vagy fogalmam sincs, mit csináltam (mondjuk se hajolni, se két kg-nál többet emelni nem tudok a műtét óta, erről papírom is van), de ezzel NEM százalékolnak le, bár nem tudom, akkor mivel, de fő kérdésem az volna, a műtéti heg mellett kb. 1 centivel bekékült egy fél tenyérnyi helyen a derekam, zsibbad a lábam, a fél (baloldali) medencecsontom sajog, kettőt ne bírok lépni. Hallottatok már ilyenről, hogy bekékül a műtéti heg mellett ennyi idő után? Tudom, menjek vissza, de ha volt valaki hasonló helyzetben, írhatna, mi lehet ez, mert jelenleg nem tudok elmenni orvoshoz. Nagyon fáj. :( Köszi, aki ír, és volt már hasonló esete. Mert hiába olvasok utána, nem találok róla semmit. Mitől kékült be? Az, hogy miért fáj, hogy felkelni sem bírok, azt én is tudom. Már nagyon belefáradtam. De ez kékülés kb. 2 napja tart. Sorstársak válaszát várnám, mert ez nekem új.

A kívülállóknak írnám, úgy képzeljétek el, mint amikor nagyon fáj a fogatok, aludni sem bírtok tőle, csak mászkáltok a lakásban mint az oroszlán a ketrecben, a fájdalomcsillapító nem segít. Az idegfájdalomnál nem sok rosszabb van. Az fájdalomküszöböm elég magas, nem kényeskedem, de kezdek besokallni. :/ :S



#fájdalom #gerincsérv #lumazsák #ideggyök
2017. aug. 28. 13:14
 1/5 A kérdező kommentje:
*MRI-re, bocs a többi helyesírási hibáért is.
2017. aug. 28. 13:18
 2/5 anonim ***** válasza:

A kéz, láb emelés, homorú, domborításon kívűl milyen rehabilitációt csináltál?

Ugye nem hiszed, hogy ezektől megerősödnek az átvágott izmok?

2017. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Balfon voltam 3 hétig. Nem magam találtam ki a kezeléseket. Az a hely, ugyanolyan, mint a kórház.
2017. aug. 28. 15:11
 4/5 A kérdező kommentje:
1-es, azért köszönöm a válaszod!
2017. aug. 28. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Már 1x írtam ide..

Még tömegközlekedésre sem szállhatok! Akinek nem volt, nem is tudja mekkora fájdalom..Idegsebészem mondta, még a járókeretet sem bírom el!! Mert nem kaptam rokkant parkolást!!Egyedül élek..!! Meg kellett tanulnom, hogy senki nem kényeztet..További műtét nincs.Érthető. Összenövés is lett, de nincs 100 ezer forintom.Nem is biztos, hogy használna-mondta a doki..

Sok a zsíroskenyér, bár imádtam főzni,-most alig megy..Nem tudok állni. Menni utcán, pár métert..Nem vagyok, nem voltam túlsúlyos soha.Tanulok, olvasok, festek..Na, és fekszem..Amikor már jajgatnék..Ám inkább mosolygok...Röhej! A középső lányom aranyérmes futó!Persze, én is tornáztam, táncoltam 10 évig..Jobbulást mindenkinek!!

2018. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!