Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Industrial mellett NEM piros...

Industrial mellett NEM piros dudor (? )

Figyelt kérdés
Fél éve szúrattam kb. industrialt, titán ékszerrel ráadásul, mégis kijött a vadhús. Oxycorttal fújogattam, segített is, kb 1. hónapja elmúlt a gyulladás, de a púp ott maradt. Nem fáj már, csak esztétikai okokból szeretnék vele valamit kezdeni. Valakinek hasonló? Ötletek? :(

2017. aug. 29. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel a keloidos kinövés egyfajta sejttúlburjánzás, így a dudor is sejtekből áll. A porcos ékszereknél ez vagy bőr, vagy porc. Ha bizony a porc így kipúposodik, akkor csak a szike segít. Ha budapesti vagyok, akkor ugorj be a swastikába gerihez, ő megnézi neked és valószínűleg többet tud majd neked mondani. Lehet, hogy csak fel kell szúrni és sejtközti folyadékkal van tele (az úgy önmagában nem fáj), de lehet, hogy elég lesz szimplán csak hidrogén-peroxid oldattal kezelni pár hétig.

2017. aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy* (bocsi, csak kicsit fáradt vagyok)
2017. aug. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!