Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 14 évesen lehet szívrohamot...

14 évesen lehet szívrohamot kapni?

Figyelt kérdés
Minden nap megittam 1 energia italt valamikor 2-t de már 1 hete abbahagytam..és most mellkasi fájdalmam van,ami kiterjedt a hátamra is és fáj a fejem és izzadok.Nagyon félek minél hamarabb válasuoljon valaki kérlek!

2017. szept. 1. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Bármikor lehet! Mennyi ideig ittad?
2017. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2-3 hónapig
2017. szept. 1. 17:50
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Lázad nincs?Mert ez így akár pl tüdőgyuszi is lehet.Légszomj, szívritmuszavar, gyomorégés szerű tünet, egyéb szokatlan dolog nincs? Hát elvileg bármikor lehet szívrohamot kapni, de ilyen fiatal korban többnyire azért kell hogy legyen valami kockázati tényező, hacsak nem vagy születésed óta szívbeteg.De az már kiderült volna bizonyára.

Kockázati tényezők: az elhízás, dohányzás, alkoholizmus, mozgásszegény életmód, de ezek is csak évek múltán fejtik ki romboló hatásukat.Viszont a túlzottmértékű koffeinfogyasztás, pláne az energiaital, mert abban sok van, károsabb mint a napi 1-2 kávé, nagyon megterhelheti a szivet! Úgy tudom a koffein csak bizonyos idő elteltével ürül ki teljesen a szervezetből, ráadásul hozzá is lehet szokni.

Bármi az, szerintem keresd fel sürgősen az orvosodat, ügyelet!

2017. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem napi 1-2 energiaitaltól, pláne nem 2-3 hónap után.
2017. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehetséges az,hogy a koffeint hiányolja a szervezetem?
2017. szept. 1. 18:03
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Elképzelhető, hogy hiányolja.Nézd meg a koffein elvonási tünetekről mit írnak.
2017. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt írják,hogy ilyen gyakori az erős fejfájás a fáradság..akkor fejfájás attól lehet a mellkas fájdalom pedig az energia italoktól?
2017. szept. 1. 18:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet.
2017. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Remélem ez van nem valami nagyon komoly mert nagyon félek
2017. szept. 1. 18:27
 10/13 anonim ***** válasza:

"Lehetséges az,hogy a koffeint hiányolja a szervezetem?"

Kétlem.

Ilyen rövid idő, ekkora mennyiségtől nem alakul ki függőség.

2017. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!