Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg lehetne műteni a gerincemet?

Meg lehetne műteni a gerincemet?

Figyelt kérdés
21fokos a ferdülés, viszont nagyon látszik oldalról is a hátam egyik fele vastagabb+olyan mintha nagy hasam lenne,de ha behúzom akkor meg az egyik bordám kiáll meg elölről is látszik hogx egyik oldalt egyenes vagyok másik oldalt meg olyan mintha körte alakú lennék. Így bikinit sem igazán tudok felvenni mert szégyenlem magam. Az orvos azt mondta,hogy fűzőt nem kell hordani mert romlani már nem fog,de engem nagyon zavar,hogy így nézek ki. Ezen lehet segíteni műtéttel?
2017. szept. 2. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem. Gerincet műteni esztétikai okból nem szoktak. A nagybátyám pl. púpos volt egy fiatalkori gerincsérülés miatt, őt sem műtötték meg egyenesre, csak amikor tályogos lett az egyik csigolyája.

Schrott-tornára jártál? Az nem tud javítani már a helyzeten?

2017. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!