Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüszős mandulagyulladásom...

Tüszős mandulagyulladásom van. Valami házi praktikát esetleg tudtok említeni, ami jó tüszős mandulagyulladásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mióta közepsuliba (3 éve) kerültem azóta tüszős mandulagyulladásom van és folyton görcsöl a hasam is (hangosan mormog). Egyébként onnan tudom hogy tüszős hogy fehér foltok vannak a mandulámon. Orvosnál is voltam vele sokszor,de akkor csak azt mondta a doki,hogy meg van duzzadva a mandula és egy kicsit vörös.2 hete voltam megint és akkor adott egy vírus elleni szopogatos tablettát,ami semmit sem használt!

Valami házi praktikát esetleg tudtok említeni,ami jó tüszős mandulagyulladásra?



2017. szept. 3. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Naponta háromszor gargalizálj sós vízzel, és holnap nézesd meg a torkod, mert lehet antibiotikum is kell ha valóban tüszős mandulagyulladás.
2017. szept. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. szept. 3. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre mindenképpen antibiotikum kell.
2017. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Feher foltok a manduládon mástól is lehetnek pl. mandula/nyàlkő... a tüszős mandulagyulladasnal ha megnyomod a mandulad akkor látszik, hogy genny csorog ki belőle. Menj el egy Fül-Orr-Gégészhez!
2017. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!