Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gáz ha már szept.4. -én nem...

Gáz ha már szept.4. -én nem megyek iskolába?

Figyelt kérdés
Most lettem gimis és lázas vagyok. Ezért hiányoznék. Eléggé erős iskolába járok és tartok tőle hogy a tanárok már most utálni fognak.

2017. szept. 3. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg vagy és rosszul érzed magad, akkor ne menj.
2017. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nagyon le fogok maradni?
2017. szept. 3. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel már ilyenkor tanulni szoktak rendesen ezért igen. Persze csak rajtad múlik mennyire. Osztálytársak nem dísznek vannak, el kell tőlük kérni a leckét.
2017. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem fognak a tanárok már most rossz szemmel nézni rám? Mert nem gondolom hogy elhiszik azt hogy máris beteg vagyok
2017. szept. 3. 12:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Beteg vagy, NE menj suliba!

A láztól és a betegségtől kába vagy, figyelni nem bírnál arról nem is beszélve, hogy mások is elkaphatják tőled.

Nem fogsz lemaradni az anyaggal, mert csak bemutatkozás és beszélgetés van, alig vesznek valamit, ismételnek.

2-3 nap alatt kihevered, addig elkéred a leckét, órai anyagot, amit bőven be tudsz pótolni. A tanárok meg emiatt nem fognak beskatulyázni 4 évre. Mondják az osztálytársaid, hogy lázas beteg vagy, aztán amikor következő órán meglát téged, akkor abból fog következtetést keszűrni, ahogy akkor viselkedsz, de ezen bőven lehet javítani és rontani is. A tanárok vagy 2 hétig ismerik meg az újakat, ha ebből 3 napot hiányzol semmi nem történik.


Amúgy meg ha felvettek a suliba, akkor bírni fogod, nem fogsz lemaradni egy ilyen miatt.

2017. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Előző vagyok, még annyit hozzáfűznek, hogy kb csak 2-3 tanóra után tanulják meg a neveket és az arcokat, felesleges beképzelned, hogy téged egyből megjegyeznek, hogy beteg vagy és rólad lesz szó a tanáriban.

Csökkentsd a paráidat, mert így nehéz lesz a gimi....

2017. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez mar nem altalanos, le#-ják hogy ott vagy, vagy nem.
2017. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most azért megnyugottam, köszönöm
2017. szept. 3. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!