Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Furcsa gombóc érzés a torokban...

Furcsa gombóc érzés a torokban, nyeléskor, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Túl vagyok egy elég nehéz, stresszes időszakon. Az utóbbi 1 hónapban alig ettem, folyadékot is keveset fogyasztottam, max akkor amikor már nagyon éhes, vagy szomjas voltam. Nem mozdultam ki, nem mozogtam. Egy hete érzek nyomás érzést a gégém körül nyeléskor, bő folyadék bevitel esetén szinte semmit. Okozhatja ezt az utóbbi hetek alultápláltsága, kevés folyadék fogyasztása? Mi lehet ez, pajzsmirigy, gége, nyelőcső betegség? Naponta elszívok kb 5 szál cigarettát, de az életkoromból kiindulva nem hiszem hogy az okozná a gondot, 26 éves férfi vagyok.

2017. szept. 8. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs semmi vész, a leírtakra reagál a mandulád vagy környéke. forrót, erőset, túl durva fűszerest ne egyél-igyál, pár nap és elmúlik.én tantum verdét szopogatnék
2017. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha megmarad az érzés, a pajzsmirigyedet nézesd meg. a cigit meg le kéne tenni.
2017. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tomi32 válasza:
Sajnos nekem is ez a gondom pár napja.Érzem,mintha valamit nem tudnék rendesen lenyelni,mintha meg lenne akadva,de semmi.Utána néztem a neten milyen orvosi tanácsok vannak,de elég rémisztőek.Nem biztos hogy nekünk is ez a baj(reflux.....daganat.....stb)Enyhe náthával kezdődött nekem.Szopogatom a tablettát,iszom a lándzsás utifüvet,neo citránt hogy hátha,de nem nagyon veszem észre a változást.Igaz a feleségem tanácsa,hogy nem fog egyik napról a másikra gyógyulni,neki már volt ilyen.
2017. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!