Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csinálja? Félek. Tegnap...

Mit csinálja? Félek. Tegnap rosszul lettem, és most hasmenésem van nagyon durván. Volt 38.8 fokos lázam is, de lement 37.9 re, de reggel 38.8 volt. Orvos azt mondta széntabletta, rengeteg ivás és panadol. Csinálom, de félek ki fogok száradni.

Figyelt kérdés
tehát valszeg bekaptam valamit, nagy a valószínüsége. egyik pillanatról a másikra lettem rosszúl. a hasam fájni kezdett, ami most is fáj, és hasmenésem lett. 1x hánytam is, de csak 1x szerencsére. Ma nem ettem szinte semmit, egész nap aludtam, de vagy 15-20x voltam wc-n és pisilek is rendesen :S ittam kb 2-3 L vizet, minden wc után ittam, mert rettegek hogy ki fogok száradni. Egyszer 20 évesen majdnem sikerült, elkaptam egy szalmonellt egy gyrososnál, és akkor egy hétig fostam hánytam és majdnem meghaltam a folyadék veszteségbe. Most szerencsére tudok inni, de ki is jön. rendkívül félek. ez ma hajnali 1 óta van. Most fogok még lázat mérni.
2017. szept. 10. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasmenésnél Bolus adstringens is kellene.
2017. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most 37.3 de nem igen tudok még mindig enni, bár egy kis ropit leerőltettem, mert nem jó ha nem eszem. de iszonyat nem kívántam.
2017. szept. 10. 18:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha nem eszem 1-2 napig ilyen fertőzés, hasmenéses szarság ideje alatt az nagyon nagy baj? Inni iszom rendesen.
2017. szept. 10. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy sokat igyál, és amint kezdesz jobban lenni, próbáld meg a háztartási kekszet vagy a főtt krumplit. Jobbulást.
2017. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!