Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak? Széntabletta...

Mit csináljak? Széntabletta jó lesz? Mennyit vegyek be belőle?

Figyelt kérdés
5-6 napja ment a hasam, azóta nincs széklet, de össze-vissza ettem mostanában és e miatt nagyon fáj a hasam, tegnap nem este, hanem napközbe vettem be hashajtót, de azóta sincs semmi, sőt erőlködnöm kell és még így sincs semmi. viszont holnapra nem igen lenne jó egy hasmenés. széntablettát ha most este beveszek meg reggel akkor megfogja a hasam? nem lesz gond holnap?

2014. szept. 14. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem kellene össze-vissza szedned a hasfogót, hashajtót. Ne vegyél be semmit, mert a végén még komoly bajod lesz, ezt nem szabad így csinálni. Kezdj el normálisan étkezni és fogyassz sok folyadékot.
2014. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy őszinte legyek ekkora hülyét még nem is láttam. Össze vissza eszel mindent , hashajtót veszel be majd szén tablettát akarsz. Van még tovább?
2014. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó tudom hülye vagyok, de eddig nem volt, most meg nem akarom, hogy holnap suliba jöjjön rám
2014. szept. 14. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!