Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnék itthon maradni...

Hogyan tudnék itthon maradni suli időben?

Figyelt kérdés

Bármilyen ötletet megírhattok. Benáthásodtam,de anyukám még így suliba járat,de kivagyok már így is.

Így segítségeteket szeretném kérni.

Hogyan tudnék belázasodni,vagy hogyan hányhatok?

Saját tapasztalatotokat írjátok le.

Előre köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 10. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer akkorát ugrattam a bicajommal, hogy leérkezéskor kettétört a váz. Lefejeltem a kormányt és kitört 2 fogam. Ezen kívül megsérült a lépem is. Miután haza engedtek a kórházból, otthon maradhattam egy pár hónapig. Nem volt kellemes, de iskolába nem kellett járnom. Ilyen tippekre vártál?
2017. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Náthával én is bemegyek a suliba, bármilyen szar. Lemaradni még rosszabb. Ha belázasodsz, persze ne menj, de szándékosan ne akarj még betegebb lenni.
2017. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én pont fordítva vagyok. Beteg vagyok és szeretnék suliba menni (fogok is) de nem nagyon kéne ilyen kezdődő mandulagyulladással :/
2017. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!