Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S! Rejtélyes betegség...

S. O. S! Rejtélyes betegség valaki akinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Szóval van egy bnőm aki több mint egy éve kezdödött. Elsőnek az arcürege a középfül gyulladtbe tele volt gennyel. Azt mondták arc idegzsába. Aztán hörgöi gyulladtak be . A torka is gyenyes ilyenkor. Most az ujján van egy kelés v atheroma ami nem fakad ki az antibiotikumtól a lába is bevan gyulladva már azzal beutalták ér ultrahangra de időpontot nem kap rá mert nincs hely... ortopédiára novemberre. Ezek nem multak el egyik se "jólvan" egy hónapot aztán ujra begyulad pluszba jön hozzá még v mi ami begyullad. Most már 3 hete otthon van de egyre rosszabb most már a gyomra is fáj.ja és sebek lettek a fejbőrén azt is kb 3 napja vette észre. Házi orvos csak kiirja tappénzre és ir fel antibiotikumot. Nem tudom de itt már a háttérbe kell legyen valami nem csak gyenge az immunrendszerre.... van valaki akinek volt hasonló?? És ismer jó orvost?? Én ma rakérdeztem a mi házi orvosunknál nem akart így homályba diagnózist mondani de azt mondta lehet baktériumos fertőzés v idegi alapon. Töletek se azt várom h diagnózist írjatok de már nem tudjuk mit merre... egyálltalán az orvosnak dunszta nincs mibaja lehet még se küldi tovább kivizsgálásra... valaszokat köszönöm
2017. szept. 11. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Kórházi orr- fül gégészt keressetek! Azok jobban értenek az ilyen szerte ágazó tünetekhez.
2017. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itt azt sztkba is volt onnan felküdték a dél pestiba asszem akkor még csak a füle volt antibiotikumot adtak neki ott is meg fül cseppet aztán lehet menni...
2017. szept. 11. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!