Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi az ami vizelet inkontinenci...

Mi az ami vizelet inkontinenciát okozhat, de nem veszélyes az életre és könnyen kivitelezhető? Szeretnék pelenkát hordani!

Figyelt kérdés
2017. szept. 11. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pelenka hordásához nem kell inkontinensnek lenni, elég, ha elengeded magad.
2017. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
És a pszichiáter tudja már, hogy pontosan mi bajod van?
2017. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem járok semmi dokihoz. első. értem én, de pl utcán nem tudom elengedni magam, és ez borzalmasan frusztrál. :( csak ha nagyon erőlködöm akkor megy.
2017. szept. 11. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Először próbálkozz az éjjeli bepisiléssel.

Nekem úgy sikerült,hogy minden este teleittam magam.Közvetlen lefekvés előtt legalább 1ltr viz. Kb 20korty. Éjjelre bepelenkázástam magam,meg ajánlott a gumibugyi.Ágyra gumilepedő. Eleinte felébredtem éjjel,hogy pisilnem kell.Elengedtem magam,bepisiltem. Nagyon hosszù folyamat. 6-8hónap után jött az első eredmény,hetente 2-3szor ébredtem teli pelussal. Ez már kb 5-6éve volt. Ma teljessen inkontinens vagyok éjjel.Független attol iszok e este vagy nem,minden reggel tele a pelenka.Valószínű csak idő gyakorlás kérdése lenne és nappal is bepisilnék. De azt én nem akarom.


Viszont egy jó tanács!!!!!!

Nagyon gondold átt mit csinálsz! Ez nem olyan dolog hogy ma nincs kedvem a pelushoz,vagy nincs pénzem pelenkára,nyáron 40fok van és rohadt meleg a gumibugyi. MINDEN ESTE BE KELL MAGAD PELENKÁZNI!!!! Különben minden reggelre elázik az ágyad. Ahol kellemetlennek érzed a pelenkát,ott is hordanod kell! Elmész haverokkal nyaralni,táborba stb,neked be kell magad pelenkázni,különben ciki hogy bepisilsz. Ha nappalra is inko akarsz lenni,akkor még kellemetlenebb.pl.elmész egy napos programra otthonról,gondoskodnod kell a peluscseréről,stb.Nyáron nappal rohadt meleg a pelus ha mozogsz benne. Szórakozóhelyen,moziba,randin stb mindenhol hordanod kell a pelust.


Biztos akarod?

2017. szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a #4-nek! Nem mindegy, hogy alkalom szerűen pelenkázod magad amikor jól esik vagy pedig muszályból. És a gumibugyi tényleg nagyon meleg tud lenni s ha nem szeretnél illatozni társaságban akkor muszály hordani a pelenka főlé!!
2017. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem egyszerüen vegyél pelenkát és hordjad,ne használd a wc-t és abban végezd ell a dolgodatt
2017. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!