Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mágneses kezelés bevált...

Mágneses kezelés bevált valakinek?

Figyelt kérdés
Nekem izületi problémára kellene, de másra is érdekel, ha bevált. Bármelyik mágneses kezelés!
2017. szept. 12. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált igen. Én már 5 éve használom az Impulser mágnesterápiás matracomat. Ízületi problémáim is voltak, de már ritkán jön elő. Szívbeteg is vagyok, és nem fulladok, ha minden nap használom. Idegekre is kiváló. Mondjuk nem volt olcsó, de megérte az árát.
2017. szept. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző válaszadóval teljes mértékben egyetértek, 2013 óta rendszeresen használom a mágnes terápiát, nekem olyan izületi fájdalmaim voltak, amire terápia hatással volt, két héten belül megszűntek az ízületi fájdalmaim (kétoldali váll és felkarfájdalom, nyugalmi helyzetben is hasogató fájdalom, vállaim fáztak ) Amit még észrevettem: idegrendszerre valóban stabilizáló hatással van. Ha alvási problémám van használom, segíti a nyugodt elalvást

Nyakcsigolya: fádalmaim miatt gyógyszeres kezelést kaptam , amit elektromos kezeléssel juttattak be a csigolyák közé, majd a továbbiakban vízmasszázzsal sikerült „gyógyítanom”, a mágnesmatrac használata után tünetmentes.

Tisztet kérdező kérésére a véleményemet elmondtam. Nem placebó hatás volt.

További pozitív és negatív információ a készülékről: google kereső; Elixor, Elixor divine.

2017. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
ad #2: egyetlen egyénen tapasztalt pozitív hatás nem igazolja a placebó hatás hiányát. A statisztikai adatok a nagy sokaságra vonatkoznak. A placebó hatás lényege éppen az, hogy a nagy sokaságból az esetek 20 vagy akár 25%-a esetében van kimutatható pozitív hatás, míg a többi 75-80%-nál nincs. Akinél használ, az természetesen használja csak tovább, de egy újabb páciens legyen tisztában azzal, hogy nála nagy valószínűséggel hatástalan lesz. Persze örüljön, ha ennek ellenére mégis javulást eredményez. A placebó hatás mindennek ellenére lehet valódi hatás, csak éppen arra mutat, hogy a dolog tudományos háttere nem kellőképpen felkutatott. Az emberi szervezet olyannyira bonyolult, hogy bizonyos külső fizikai hatások nem mindenkinél eredményeznek szervezeti változást.
2017. okt. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tisztelt 3. válaszoló! Ön egészségügyileg képzettebb nálam. Lényegében érdekelne mi történt. Több mint egy évig tartottak az ízületi fájdalmaim. Csodálatos gyógyulás! Megszűnt. Már nem tudtam hogyan tehermentesítsem éjszaka a vállaimat, hogy ne fájjon. Méz+fahéj stb. nem jött be.
2017. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!