Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon mitől fogyok? Epereflux...

Vajon mitől fogyok? Epereflux gastritisem van. Epediétán vagyok de eszem minen reggel reggelire egy szelet fehér kenyeret, de ezen kívül csak párolt hús párolt kriumplit és répát meg ilyen zöldségeket. Igaz jobban vok de 5 kilót fogytam KENYÉRREL

Figyelt kérdés
LEHET RÁKOS VAGYOK?
2017. szept. 13. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a diéta miatt fogysz, ha voltál kivizsgálásokon, akkor ott kiderült volna, ha rákos vagy.
2017. szept. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egy szelet kenyértöl nem fogsz hízni, ez csak téveszme.


A rák eléggé kizárt egy kivizsgálás után, azt ugyanis észrevették volna.


Ami miatt fogysz, az az, hogy több kalóriát használsz fel, mint amennyit beviszel.

Ha nem akarsz tovább fogyni, akkor úgy állítsd össze az étrendedet, hoyg tööbb kalóriát tartalmazzon, mint most.


Egyébként sokat segítene konkrétam, ha összeszámolnád a napi kcal-beviteledet (pl. kaloriabazis.hu), mert akkor kiderülne, miböl - milyen alapösszetevöböl - fogyasztasz túl keveset, illetve mennyivel lenne több kcal-ra szükséged a súlytartáshoz. (Ha nem boldogulsz ezzel egyedül, privátban szivesen segítek a számolásban)

2017. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!