Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet? Sok a gyomorsav?

Maggot11 kérdése:

Mitől lehet? Sok a gyomorsav?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok és az lenne a kérdésem, hogy reggelente, már másfél hete hányingerem van. Nem fáj a gyomrom, inkább a torkomban érzem.Nem tudok iskolába/dolgozni menni emiatt. Voltam háziorvosnál, elküldött belgyógyászatra, ahol azt tippelik, hogy sok a gyomorsavam,és felírtak agy Noacid nevezezű gyógyszert. Mennyire fog hatni? Valaki, tapasztalat? És még azt hozzá tenném, hogy amikor kialszom magam, vagy hétvége van, semmi bajom nincs. Stressz kizárva.

2017. szept. 14. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig pont stressz, mivel hétvégén nincs.
2017. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom az milyen gyógyszer de omeprazol tartalmú lenne a legjobb, vény nélkül kapható.
2017. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Stressz az biztos hogy nem, mert a suliban az órarendek könnyűek, sosem stresszeltem eddig sem rájuk! :/

2es:utána olvasgatok! :)

2017. szept. 14. 12:36
 4/9 anonim válasza:
Noacid az nem jó semire szwdjêl rosuvastatint még thermizaltánt
2017. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Reflux?

Puffadás, böfögés esetleg nincs mellette?

Kerüld a késő esti étkezéseket, csípőset, fűszereset.

2017. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy az Acidwell jött be, reggel kell bevenni éhgyomorra, ez megelőzi a savat.
2017. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5ös reflux nincs, puffadás sincs. Esténként egyáltalán nem eszek, mert nincs étvágyam
2017. szept. 14. 12:59
 8/9 A kérdező kommentje:
6os, utána nézek, köszönöm a tippet!
2017. szept. 14. 12:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Mióta szedtem a Noacid nevű sz@rt azóta nem jövök helyre. A választ nem tudom sajnos ,de tükrözés nélkül ne szedd. Túl fiatal vagy még .
2017. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!