Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehetett? Epe, vagy más?

Ez mi lehetett? Epe, vagy más?

Figyelt kérdés
A héten másodjára fordul elő. Először olyan gyomorideg szerű fájdalom lesz, ami annyira eldurvul, hogy brutál fáj a gyomrom meg az egész hasam. Háyninger jár mellé. Kegyetlen, feküdni se jó, állni nem tudtam, semmi, csak fetrengeni meg a könnyem folyt. Az elsőnél azt hittem gyomorrontás, épp éjszaka volt, 3 óra fetrengés után elkezdett javulni. Másnap semmi bajoms e volt, minimális diszkomfortézet ennyi. Ma reggeli után ugyanígy kezdődött. Most tudtam felkelni, de mostmár viselkehtő, csak kellemetlen. Vergődtem órákig. Egyszer hánytam. Ügyeletre nem mentem be, mert tök mindegy hol pusztulok meg, itthon vagy bent. Voltam már sajnos, ottfelejtettek órákra a folyosón. Holnap elmegyek háziorvoshoz aztán valami maszek dokihoz. De mi lehet ez?
2017. szept. 17. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismeretlen hasi fájdalommal mindig orvos! Ha vakbél, abba bele is lehet halni, könnyedén.
2017. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ismeretlen hasi fájdalommal voltam már két éve, úgy kellett vinni. Egy ultrahangot nem csináltak, otthagytak a folyosón. Megnézte az idiótája van e aranyerem és kivágott. Napok múlva derült ki h méhen kívüli terhesség . ha Vakbél lenne, elmúlna? meg kétszer jelentkezne?
2017. szept. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!