Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez? Bepánikoltam. Fáj jobb...

Mi ez? Bepánikoltam. Fáj jobb oldalt a mellkasomnál. Ott a mellem fölött. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Először egy olyan 10 perce jelentkezett, de csak amikor levegőt vettem. Mostmár folyamatosan érzem. Olyan szúró, nyomó fájdalom. Ugye nem fogok este meghalni emiatt??!!!! 14L

2017. szept. 18. 22:19
 1/1 hosszúhajú ***** válasza:
épp most olvastam nemrég, hogy a szúró fájdalom mellkas nem mindig szívroham nem kell pánikolni - na persze pláne ha a jobb oldalt van! mert oka lehet a rossz tartás, kevés mozgás, sok ülés. a webbeteg.hun olvastam. tehát lehet valami egyszerűbb oka is amire nem is gondolnánk :) ott sportolást javasol meg háttámlás szék... ott még azt írta mentő akkor kell ha bal oldalt és kisugárzó fájdalom plusz légszomj izzadás
2017. szept. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!