Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres piros köpet mitől lehet?

Véres piros köpet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szerernék tanácsot kérni hátha valaki járt már így.

3evvel ezelőtt elhútódó megfazas után egyszer csak véreset kezdtem kohogni fekvő helyzetben majd tiszta vért köhogtem de kizárolag fekve volt allva ulve nem. Sürgőségi vérkép tüdőröntgen fül orr gegesz semmit nem talaltak. Rá egy hétre ct gyogyult tudőgyulladast mutatott. A verzes magatol elmult. Ra ket honapra ismet egy véres köpet tudőröntgen semmi.

3év utan most megfázas kaptam antibiotikumot es egy fekve köhoges veres nyal. Azota semmi. Verkep jo tudoszuresen fel eve voltam. Refluxom van kaparo torokerzessel sokszor kohogok keseru iz utana a szamban.

Ez mind lehet reflux tünete? Sokszor köszörülöm a torkom erzem hogy tele van es valadékot köhögök fel.

Azt mondjak hogy refluxtol van ne aggodjak de folyton ott van hogy mi lehet es mi lehetett 3 eve.

Van valaki aki jart mar hasonlo modon? Előre is köszönöm!


2017. szept. 19. 19:07
 1/1 anonim válasza:
Lehet köhögéstöl,vagy ha csak szimplán meg erőlteted a torkod (kiabálsz stb)..de lehet a torkottól is de ha nincs más velejáró tüneted akkor ártalmatlan is lehet!
2017. szept. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!