Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki segítsen kérlek? Fontos.

Valaki segítsen kérlek? Fontos.

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 18 éves lány vagyok. Ugy érzem hogy senki nem ért meg engem,sajnos nincsenek barátaim egész nap egyedül vagyok othon,van egy barátom akit mindennél jobban szeretek de őt is el lököm magamtol :( ugy érzem velem van a baj! A napokban nagyon szomoru lettem nem örülök semminek és könnyen el is sirom magam néha,ugy érzem nem érek semmit jobb lenne ha nem lennék mindent elrontok. Nem tudom mit tegyek de egyre rosszabb lesz. Ugy érzem ha nem lennék jobb lenne már azon gondolkodtam kéne be vegyek valami gyocert. Kérlek valaki segítsen.
2017. szept. 25. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be gyógyszereket, mert elvisznek a zárt osztályra. Valószínűleg depressziós vagy, keress fel egy jó pszichológust. Első körben a háziorvossal is beszélhetnél. Addig is kösd le a figyelmedet valami kellemes, vidám dologgal. Menj el sétálni, vagy nézz meg egy jó vígjátékot.
2017. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább foglalkozz a családoddal és a barátoddal ne itt hisztizz. Szedd össze magad, oldd meg a problémáidat, keress barátokat, menj ki. Rajtad kívül senki nem tud segíteni, mi sem, ha akarnánk sem. Szedd össze magad és tedd rendbe az életedet mert többet nem leszel fiatal, ne erre pazarold az életerődet.
2017. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamivel foglald el magad, ami örömet okoz. Sport, hobbi, kutyasétáltatás...mittomén. Gyógyszert ne vegyél be, okosabb legyél. Mindennek van értelme, és mindenkinek van helye a világban.
2017. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Gyógyszert semmiképp ne szedj, kivéve, ha orvos javasolja és írja fel!
2017. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátaid, családod segítségével nem megy a probléma megoldása, nyugodtan keress fel egy pszichológust. Nem szégyen segítséget kérni, de attól senkinek nem lesz jobb, ha a homokba dugod a fejed a problémák elől és gyógyszereket döntesz magadba. Legyen célja, értelme az életednek, amiért küzdeni akarsz, ha nincsen semmilyen elképzelésed, álmod, akkor tűzz ki magad elé egyet és máris lesz értelme átvészelni a napokat.
2017. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!