Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem hiszik el mikor...

Miért nem hiszik el mikor influenzás vagyok, hogy tényleg beteg vagyok? Hogy győzzem meg, hogy beoltathassam magam?

Figyelt kérdés

Most náthás vagyok, torokfájás, orrdugulás, 200 zsebi/óra, fejfájás, tüsszögés.

Mikor márciusban influenzás voltam, nem hitték el. Soha nem voltam olyan rosszul 2 hétig, magas láz (40 fok), erőtlenség, egész testbe sugárzó gyengeség, erős végtagfájdalom, sápadtság, hányás. Az orromat ritkán fújtam és szárazon köhögtem, ezért kitaláltam, hogy nem vagyok beteg. Azért is lecseszett, hogy vizes ruhát tekerek magamra, mert olyan erős végtagfájdalmam volt és már homályosan láttam a láztól.

Merthogy ő utána olvasott és ez a stressz okozza, biztos idegi kimerültségem van...

3 éve is ez volt, hogy nem hittek nekem ugyanezzel a tünetekkel, még a gyerekorvos sem, mert novemberben nincs influenza szezon...

Most elhatároztam, hogy beoltatom mag, én nem szenvedek, ha nem muszáj. De nem engedi, mert veszélyes, úgyis beteg leszek akkor is.


2017. szept. 28. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiről beszélsz te szerencsétlen?
2017. szept. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gnoomage ***** válasza:

Ki? Mi? Hol? Korod?


2 hét magas láz már kórházi eset, ha tényleg megtörtént és pl anyud nem engedi, gyámosokkal kell beszélni, mert ez veszélyeztetés.

2017. szept. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szüleim, legfőjépp anyám

Miért szerintetek ki?

2017. szept. 28. 06:58
 4/4 anonim ***** válasza:

A lázméröt nem látta? Ha ennyire beteg vagy, az látszik rajtad. Ha nem segit anyud, akkor nagyon kedves asszony lehet. Bemégy az önkormányzathoz, a családsegitö részleghez, elmondod, h mi van, és ök elmondják, h mi a teendöd.

De ha baromságokkal vádolod meg, mert hipohonder vagy, akkor te is megütheted a bokád.

2017. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!