Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már 2 hete eszre vettem hogy...

Kunzer kevin kérdése:

Már 2 hete eszre vettem hogy kicsit nehezeben kapok levegőt azota amiotta beteg voltam es 2 hétig levolt tapadva a torkomban sarga valadek es faj a melkasom egyfojtaba mit tehetek ez legszomly?

Figyelt kérdés
Legszoml?
2017. szept. 22. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Sárga váladék = genny. Nem tudni milyen betegséged volt, ha csak felsőlégúti hurut tüdőgyulladás nélkül (legfeljebb légcsőhuruttal), abból ki lehet gyógyulni. Ha tüdőgyulladás is van, az kezelni kell antibiotikummal. A légszomj sajnos lehet tüdőemboliától is, ezért menj el a háziorvoshoz.
2017. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt tüdő gyuszim de az már masfel honapja az elmult es most jott ez lehet hogy visza jott ? Orsvoshoz nem akarok menni a légszomly nem zavar es szerintem eszt csak bekepzelem de aszt ereztem hogy valami bedobant a tudombem egyszer es asztan elmulik 14 eves vagyok es ez volt a szivemnél is a májamnal is
2017. szept. 23. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!