Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség, állapot...

Milyen betegség, állapot kehet ez?

Figyelt kérdés
Már nagyon kezdem unni állandóan hányingerem van van mikór elmúlik de szinte minden nap elkísér és előjön!Fölleg munkába érzem,ott erősebb vagy autóban utazáskór itthon annyira nem is!Néha ég a nyelőcsövem de piszkosúl ha püfögök akkor is utána ez is abba marad!Nagy ritkán elkezd görcsölni a hasam de ez is hamar abbamarad hál Isten!Azt tudni kell hogy laktóz és glutén érzékeny vagyok betartom a diétát de néha sajna eszem olyat is anit nem kéne...Nemrégiben kiderült hogy a hányinger miatt depresziós és pánikbeteg lettem..Ez minek a tünetei lehetnek?Esetleg reflux?Stresz?Laktóz vagy glutén miatt?
2017. szept. 28. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok a savad. Kéne szedni savlekötöt. Illetve egy gyomortükrözés sem ártana, mert akkor specifikusan olyan gyógyszert irnak fel, ami segit.
2017. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Savtúltengés , Reflux , szodabikarbonát szoktak bevenni de nemtudom hogy olvass utána az savlekötő . nekem reflux gyanuval prantoprazolt irtak fel de nem voltam refluxos . most egy nagyonkjo mindenre jo természetes italt szoktam inni napi 2 evőskanállal . olvastam rolla hogy mindenre jo az a neve hogy graviola . olvass utánna ha akarsz . sőt barátnőmnek tegnap előtt volt hányingere és megivott egy vizben higitott 1 evőskanálnyit és jobban lett természetes gyümölcs amugy tropuson .
2017. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!