Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normalis, hogy 20 es 30...

Az normalis, hogy 20 es 30 eves kora kozott az ember meg no, vagy betegseg?

Figyelt kérdés
Nemcsak en, da mar mas is eszrevette, hogy mintha magasabb lennek. (Tekintsunk el attol, hogy merjem meg magam, minden merocucc mashogy mer es ott kis elvaltozas van).Olvastam, hogy felnottkorban van olyan betegseg, hogy a vegtagjaid nonek. Nyilvan nem 30 centiket, de akkor is. Ha az a bajom, hova lehet fordulni kivizsgalasra. A korzeti orvosom korbe fog rohogni, mar most latom. Megmondja majd, hogy semmi bajom.
2017. okt. 6. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológus. A növekedési hormon szintedet kell megnézni. Viszont szerintem kell beutaló. Kivéve priváthoz.
2017. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az állad,orrod,füled nem aránytalanul nagy?
2017. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen olvastam, hogy masnak is nonie kellene. A fulem teljesen rendben van, az allam sem olyan nagy. Az orrom mintha nott volna..de most komolyan. Tegnap neztem kepeket, es tenyleg alacsonyabb voltam olyan emberek mellett, akiknel most joval magasabb vagyok :-/ es lapos cipo.
2017. okt. 6. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ez stresszel téged,igenis kérj vizsgálatot,de simán lehet,hogy a normális értéken belül vagy növekedésileg.
2017. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. okt. 6. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!