Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek most beteg vagyok?

Szerintetek most beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Most ettem,elég sokat,és utána kb. 10-15 perccel feljött a torkomba,és egy kicsit a számba a kaja,csak már egy kicsit pépesebben. Hányingerem nincs,hasam nem fáj a fejem viszont picit fáj. Szerintetek elkaptam volna valami hányásos betegséget? Vagy simán csak túl ettem volna magam? Holnap lenne egy fontos esemény,amit nem szeretnék kihagyni. Köszönöm a normális válaszokat.

2017. okt. 6. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad betegnek,bizonyára nem is vagy az. Ha elkaptál valami vírust mégis,az néhány óra múlva kiderül,mert valahol távozni fog az a kaja.
2017. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túlevésnél is lehet ilyen, persze sok minden más is okozhatja.
2017. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Bezabáltál. Tudni kell, mi az elég. Holnapra kialszod, de jó lenne fosni egyet előtte, az a tuti.
2017. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat és gyorsan eszel előfordulhat az ilyen.
2017. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mentek a zöld mancsok. Már jól vagyok. :D
2017. okt. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!